<iframe src="https://www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-W3GDQPF" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden">

Suksessgründer flykter til Sveits

Seriegründer Sveinung Kristiansen har tjent en formue på elsparkesykler. Nå har han flyttet til Sveits. Sammen med over 50 andre nordmenn på bare tre måneder.

Publisert 20:59 18. okt. 2023
Oppdatert 11:56 23. okt. 2023
Lesetid: 10 minutter
Artikkellengde er 2401 ord
SKATTEFLUKT: Sveinung Kristiansen har hatt eventyrlig suksess med kajakker og elsparkesykler. Så stor suksess at han vil slippe å betale formuesskatt av kassasuksessen i Norge. Foto: Ivan Kverme

Salget av elsparkesykler eksploderte gjennom 2021 og 2022 for seriegründer Sveinung Kristiansen fra Solbergelva. 51-åringen forsøkte seg i 2017 på salg av luksusklokker basert på sveitsisk teknologi. Selskapet ble imidlertid tvangsoppløst i 2021. 

Han har imidlertid hatt suksess med selskapet Kajakk og Fritid der omsetningen har skutt til himmels – først til 73,6 millioner i 2020, så 119,8 millioner i 2021 før han solgte for 177,9 millioner i 2022. Overskuddene har også vokst – de to seneste årene til 13,4 og 15,3 millioner.

Kajakk og sparkesykler

Men det er på elsparkesykler Kristiansen virkelig har gjort suksess. E-Wheels-syklene høstet mye kritikk fra kunder, men ikke fra Kristiansens regnskapsfører eller revisor. For E-Wheels Norge startet med 8,7 millioner i omsetning i 2017. Dette økte til 20 millioner, 61 millioner, 170 millioner og 271 millioner før det nådde 326,9 millioner kroner i 2022.

Bunnlinjen har vært knallsterk. Det startet med overskudd allerede fra første driftsår i 2017. Gjennombruddet var i 2020 med 41,4 millioner i overskudd før de to seneste årene har innbragt henholdsvis 69,5 og 39 millioner i overskudd.

Det stemmer at jeg har flytte til Sveits, hvor jeg skal startet opp en ny bedrift
Sveinung Kristiansen

Sveinung Kristiansen er eneeier i Kajakk og Fritid, mens han eier nær 90 prosent av E-Wheels Norge. Ligningen for 2021 viser at han hadde en inntekt på 12,5 millioner, formue på 25 millioner, mens den private skatten utgjorde 4,3 millioner.

Nå har Kristiansen imidlertid valgt å flytte til Sveits, og fortsette gründerlivet derfra. Han er ikke alene. Kristiansen har allerede plan om å starte ny bedrift i Sveits.

Starter bedrift i Sveits

«Det kommer nye nordmenn til Sveits hver uke. Kanskje er det litt mindre profilerte folk enn tidligere, men det kommer nye hver uke. Og jeg er overrasket over at det er en del dere ikke har skrevet om», sa Jens Rugseth til Finansavisen da statsbudsjettet ble lagt frem 6. oktober.

Sveinung Kristiansen er blant disse. Selv om Kristiansens virksomheter går så det griner, er han på ingen måte den rikeste.

Til Finansavisen gir han denne kommentaren til Sveits-flukten:
– Det stemmer at jeg har flytte til Sveits, hvor jeg skal startet opp en ny bedrift, sier han.

– Det er en nettsatsing og en kjede av butikker i Outdoor-segmentet, som selger produkter både for kajakk og fritid og E-Wheels.

– Skatt og forutsigbare rammevilkår er selvfølgelig også et element, men har på ingen måte vært avgjørende, sier han.

50 nye på 3 måneder

Skattelister viser at han ikke bløffer. På bare tre måneder er det 50 nye navn blant Sveits-flyktninger fra Norge.

Det er allerede kjent at Trude Wenaas nylig har tatt med seg sin familie til Sveits. Familien flyttet med en samlet ligningsformue på 800 millioner kroner. Det er også kjent at Cecilie Stabell Eriksen har flyttet. Hun tok med seg 81 millioner.

Olav Jarle Sandven har flyttet med en formue på 163 millioner kroner.

Paret Peder Rye Lier og Phoebe Hveem er nå kommet inn på skattelisten over Sveits-flyktninger. Det er også Ivar Kåre Nesset fra Ålesund og Johan Edward Olofsson fra Oslo.

Flukten fortsetter imidlertid. Haugesunds Avis kunne onsdag melde at Svein Sandvik hadde flytte til Sveits. Han er sønn av Karl Andreas Sandvik, som sto bak skipsingeniørselskapet Vik-Sandvik. Selskapet ble solgt til finske Wärtsila i 2008 for 1,4 milliarder. Sandvik har en ligningsformue på 168 millioner og har vært Fitjars største skatteyter.

Utover de ovennevnte har treningsgründer Bjørn Maaseide og eiendomsutvikler Kai Mikaelsen meldt flytting til Sveits.

Nye nordmenn i Sveits

-FødtFormueInntektSkatt
Trude Wenaas1973311,150,772,88
Lea Stabæk Wenaas2001246,580,002,08
Luca Stabæk Wenaas2003246,000,002,08
Olav Jarle Sandven1955162,946,173,43
Cecilie Stabell Eriksen199581,280,050,68
Peder Rye Lier198754,2213,704,89
Ivar Kåre Nesset196346,560,460,53
Sveinung Kristiansen197225,1512,554,33
Johan Edward Olofsson198912,773,101,16
Nathalie Marianne Traxler-Vischer197010,860,100,11
Phoebe Cathrine Hveem Lier199410,130,330,16
Nina-Nina Wahlstrøm19684,630,000,03
Torkell Pettersen Stavdal19823,700,230,07
Arild Stabæk19693,301,770,80
Svend Tarald Kibsgaard19752,902,560,47
Martin Andre Iversen19722,140,290,11
Dennis Karl Wilhelm Haake19872,071,100,43
Benedikte Kluge19811,950,550,18
Mathias Thoner Haukås19961,670,000,00
Anita Bente Osnes19671,600,130,05
Markus Frey19891,480,670,19
Felix Kapfhammer19921,300,380,13
Roland Axel Richter19931,240,100,03
Sebastian Martin Waszak19850,720,750,27
Jean-Marie Francois Meyer19530,720,510,17
Einar Andreas Mjøen19650,710,000,01
Kajsa Elise Delprete20000,670,110,03
Mathias Stefan Bachmann19830,620,290,09
Angelica Maria Cuevas Pulido19850,610,350,11
Michel Albert19890,580,440,15
Fatima Benmoussa19900,560,270,09
Rita Sharma19900,440,070,00
Morgan Charles Bell19860,370,410,13
Herve Vicari19930,370,470,15
Ingrid Gjelsten20010,350,070,02
Dag Eidhamar19670,330,710,07
Henrik Nilsen Skaar20000,300,170,05
Isabel Svindal Finstad19970,280,210,06
Laurent Stephane Mareschal De Longeville De La Roddee19900,280,230,08
Sebastian Christian Dietrich19890,190,440,14
Mira Mors19990,190,000,00
Jasmine Palangi19840,170,450,15
Mikkel Metzsch Jensen19970,170,040,00
Johannes Edvardsen20000,170,330,10
Simon Schmid19930,150,350,11
Inger Johanne Kellenberger19400,140,000,00
Judith Riis Zürcher19680,120,140,04
George Ehmann19890,110,110,03
Jan Woitek19790,110,390,12
Piyush Mathur19820,080,390,11
Tobias Olsen20010,040,160,05
Majbritt Nicole Kibsgaard19740,030,000,00
Kjetil Sandermoen19560,020,000,00

Nordmenn i Sveits

-FødtFormueInntektSkatt
Kjell Inge Røkke195817 841,9392,18181,08
Jørgen Dahl19692 265,31129,8661,01
Francis Stückrath Hay1969763,8020,849,33
Hans Jacob Sundby1965707,7814,1610,73
Randi Lauvland Sundby1968698,7613,2010,24
Fredrik Halvorsen1973690,064,977,51
Jens Rugseth1962598,1782,2631,68
Tore Ivar Slettemoen1958516,540,174,43
Thomas Fredrik Werring Neslein1989502,2131,1714,22
Knut Herman Holler Gjøvaag1965479,5148,2719,43
Trond Harald Klaveness1964429,6720,7710,17
Odd Johnny Winge1975388,30115,1639,74
Anders Måsøval1976380,5324,9911,20
Knut Erik Langtvedt Karlsen1968349,3267,5224,37
Trond Arvid Ramski1957349,185,024,57
Rune Syversen1968343,919,085,77
Eystein Sævareid Aase1984317,0150,5718,95
Trude Wenaas1973311,150,772,88
Camilla Astrup1964286,861,142,71
Betine Erla Sandvold1988277,514,303,66
Morten Rieck Wie1965263,3967,8917,15
Lea Stabæk Wenaas2001246,580,002,08
Luca Stabæk Wenaas2003246,000,002,08
Celina Wenaas Myrann1996245,1311,475,69
Sindre Bakkejord1976232,5920,068,19
Borger Borgenhaug1972225,4841,4615,26
Kari-Anne Lien Karlsen1974179,6627,3710,21
Tone Fondevik1969174,534,973,08
Olav Jarle Sandven1955162,946,173,43
Joachim Sandvold1989141,784,002,47
Rikke Sandvold1992131,442,892,01
Kenneth Frode Goovaerts Bern1960123,6919,057,11
Georg Wessel1964118,613,861,01
Pål Solberg1951114,961,051,28
Kristoffer Kittang Nilsen1976102,1110,754,26
Hans Anton Nilsen197592,1310,484,12
Cecilie Stabell Eriksen199581,280,050,68
Kristoffer Uppheim198578,100,350,72
Odd Ståle Sperre Ness196072,8924,398,38
Trond Myhre195863,890,000,54
Peder Rye Lier198754,2213,704,89
Henrik Nordvik198352,644,712,00
Bjørn Mathias Apeland195348,436,042,37
Ivar Kåre Nesset196346,560,460,53
Marius Jørgensen196840,111,751,02
Morten Henrik Kielland195236,411,440,63
Alfie Haaland197236,095,892,17
Oddvar Haugland198532,010,670,55
Kim Erla195926,9596,9631,35
Fredrik Haga199125,931,260,59
Sveinung Kristiansen197225,1512,554,33
Solveig Johanne Lund197224,200,020,19
Trond Jarle Auklend197621,050,220,26
Golo Stefan Theis198620,712,951,17
Tore Flemming Ruud195618,810,830,50
Wenche Elisabeth Granly195716,410,000,14
Peter Olav Straume197016,3428,8714,36
Amalie Hegland Lauritzen199814,240,190,16
Cathrine Lorange197413,420,150,15
Jan Olof Magnusson198013,021,270,52
Johan Edward Olofsson198912,773,101,16
Siri Anne Stolt-Nielsen195812,370,000,10
Randi Bjerkan196312,280,000,09
Ilmar Viktor Zarins197111,630,710,33
Kathrine Schanche Hentsch197111,540,000,10
Karin Agnete Bøhmer196211,520,740,30
John Aurlund196010,910,300,16
Dagmar Isabel Goovaerts Bern196210,890,210,17
Nathalie Marianne Traxler-Vischer197010,860,100,11
Lena Wu Holta197310,640,100,09
Aase Cecilie Dammerud Karstensen197010,520,280,15
Kristine Løsnes Steffens Furuholmen197410,400,000,07
Phoebe Cathrine Hveem Lier199410,130,330,16
Trude Opedal195510,010,290,15
Lars Hauk Ringvold19559,740,280,12
Inger Synøve Strøm19589,200,000,08
Per Sandven19429,150,000,13
Kristin Løseth Nerseth19669,140,000,06
Per Vegard Nerseth19649,120,000,06
Steinar Stapnes19608,730,050,07
Caroline Sinding20038,620,000,06
Nina Eilen Høgberg19728,460,000,05
Marianne Straume19728,450,460,19
Lisbeth Hammer Gjøvaag19668,280,310,15
Andreas Wegner Simonsen19848,270,000,07
Kjetil Nordermoen19608,190,000,06
Kristin Skauan Kleven19658,110,000,06
Thor Johan Furuholmen19737,8963,149,82
Kristi Bredvik Andersen Cosendai19617,870,000,06
Carl Erik Hagen19887,790,000,06
Viktoria Reitan20007,750,200,09
Marc Hechler19727,530,080,06
Ernesto Adan Alegria Lovo19727,370,000,05
Karin Steff-Pedersen19477,300,180,10
Sabine Marie Charlotte Leclercq Haanæs19657,160,000,04
Annette Helle19657,120,140,09
Jonas Wilhelm Moberg19697,120,000,05
Anine Odermatt-Arntzen19757,050,140,06
Trine Mette Nilsen19766,940,420,19
Kristoffer Reitan19986,900,000,09
Trond Helge Køso Takset19876,820,190,09
Kristin Engvig19666,800,000,05
Mathias Toppe Hove19986,750,390,17
Inger Dietschi19406,620,000,05
Ellen Aamlid19646,570,050,06
Else Ingebjørg Roulin19316,500,180,09
Vasanti Natarajan19646,450,000,04
Andreas Johan Hammering19486,450,040,04
Guri Knotten19746,390,610,27
Jenny Olivia Jenkins Moberg19696,380,050,05
Tone Småge Måsøval19806,352,140,82
Kjell Magne Andersen19736,260,000,04
Katarzyna Anna Andersen19746,260,000,04
Alexandra Caroline Haudemann-Andersen19896,240,800,33
Ray Andrew Hegelbach19836,190,030,06
Jens Malek-Mansour19846,160,300,15
Anne Cathrine Tørnfeldt19686,110,090,05
Tina Lerøy19875,850,540,22
Rita Yoko Shoji Fillet19775,840,000,04
Mats Julius Stensrud19895,630,100,05
Karen Johanne Lanz Christie19515,630,030,05
Mai Reinhartsen Graf19615,540,000,04
Ann Kristin Legar Nilsen19765,440,500,21
Felix Klaus Jordan19695,420,000,04
Kjell Gustav Nyborg19635,410,100,06
Lene Moen Vik19655,350,460,08
Anne Marie Bugge19385,290,090,06
Grunde Fjeldheim19755,261,820,06
Marianne Odfjell19705,140,130,07
Dag Rekve19615,070,030,03
Tone Olsen Husø19665,020,170,05
Erik Sigurd Fougner19585,000,110,07
Kristin Landaas Fougner19545,000,220,08
Eli Bergfrid Smette19774,960,020,03
Bjørn Wahl19464,820,360,10
Terje Johan Johansen19434,790,000,04
Espen Møller Jakobsen19744,760,040,03
Knut-Olav Thoresen19424,720,060,05
Bjarne Syrstad19684,712,561,13
Haakon Dybdahl19734,701,420,59
Nicholas Mowinckel Reksten19764,703,421,10
Gunn Berit Hafner19594,650,000,04
Cato Christian Adrian19584,650,020,04
Ann Cathrin Solbakken19714,640,000,02
Nina-Nina Wahlstrøm19684,630,000,03
Ingrid Kristine Ueland Revheim19904,620,010,03
Kaja Marie Brodtkorb19894,500,140,07
Birgit Ursula Kopainsky19754,470,760,30
Chloe Krzywinski19824,440,070,03
Daniel Olaf Hegland19534,430,000,04
Katharina Johanna Ritzel19824,410,080,03
Christian Emanuel Norberg-Schulz19674,380,060,03
Hans Petter Wenner Bøe19514,340,000,03
Christian Alexander Landaas19664,320,000,01
Rob Van Peer19764,280,000,03
Mona Skjæret19654,240,160,04
Jørgen Johannes Heje19834,220,000,03
Line Kristel Åström19744,150,080,03
Silje Hallan-Nickell19684,150,000,02
Torbjørn Tenmann19604,130,120,06
Martin Weiss19704,050,000,05
Øyvind Engen19654,040,100,05
Knut Are Høgberg19724,040,350,09
Emil Mikael Ekblom19943,990,000,02
Arne Selnes19523,980,690,14
Daniel Per Kristofer Höglander19843,920,000,02
Anne Nordhagen Maddock19833,890,010,02
May Helen Versland19863,850,020,02
Line Numme19733,840,000,03
Peggy Alice Danielsen Jäckle19523,840,130,06
Lasse Normann19553,770,000,03
Niels Christian Lofterød19723,760,410,12
Torkell Pettersen Stavdal19823,700,230,07
Henri René Oscar Hentsch19683,700,000,03
Marlene Zarins19723,680,030,03
Andreas Kringlen19873,680,000,02
Stefan Leimer19633,650,000,02
Vidar Askeland19773,640,510,24
Julia Grønnevet19813,590,090,04
Norun Laahne Thomassen19713,580,000,03
Hanne Margrethe Agerup Kildahl19643,570,000,03
Tim Lardner19653,560,140,02
Anne Roe19833,510,630,24
Gro Rugseth19633,510,730,30
Espen Thveten19813,490,060,02
Fridtjof Nicolai Skogland19783,490,100,04
Peter Beverley Marshall19613,450,000,03
Gro Wedholm Marshall19623,450,000,03
Preben Olaf Krohnstad19693,440,000,02
Kristin Haldorsen19653,360,000,02
Olav Martin Kvaale19593,360,000,03
Eileen Barsjø Meier19663,340,000,03
Olaug Bergseth19643,300,000,02
Arild Stabæk19693,301,770,80
Ingebjørg Tale Weiss19673,230,000,02
Christopher Støren19683,220,000,01
Gustav Fredrik Ellingsen19763,190,890,22
Trine Caroline Thomesen Wie19643,180,060,04
Magnhild Haussmann19353,170,000,03
Odd Jarle Flatebø19553,150,170,05
Odd Martin Myklebust Guttulsrud19943,130,650,01
Bjørn Erlend Dæhlie19673,0817,395,44
Per Hermann Utnegaard19593,082,590,59
Guro Dørum Rondot19833,070,090,02
Vegard Knudsen19813,040,100,02
Christina Johanna Steen Jørgensen19833,042,470,83
Wilhelm Ottiker19423,020,000,02
Randi Slåttsveen Krogh19853,020,070,02
Catherine Malek-Mansour19713,020,310,15
Anton Diachenko19862,970,150,03
Espen Sande19882,970,100,02
Anita Kjelsen19362,910,060,03
Debbie Rønning19652,910,000,01
Svend Tarald Kibsgaard19752,902,560,47
Jacob Henning Rothschild19982,890,000,01
Martin Bassier19792,870,000,01
Åse Synnøve Faarlund Johnsen19672,830,100,04
Naris Hadzic19792,800,240,04
Lisa Sze19742,780,000,02
Georges Magnus Anoumou Etté19702,750,000,00
Thor Helge Billington19902,740,000,01
Matteo Lapaglia19672,730,000,00
Petter Sigve Oldereide19642,660,000,02
Pavel Fokin19812,640,070,01
Trude Strand19762,620,000,01
Marie Irene Monique Ackermann-Nadeau19502,620,000,02
Nicolay Eugen Wiik19892,620,210,04
Christine Dorothea Groot Zwaaftink19852,590,600,22
Tobias Tanner19792,550,400,15
Tom Arild Melbye19552,550,160,05
Louise Grundt Flueck19362,540,000,02
Anne-Karin Prim-Berentsen19572,540,000,02
Lisbeth Hellum19602,520,340,12
David Sand19752,510,000,01
Miriam Charlotte Corver-Stenberg19842,460,090,04
Jan Ørum19452,460,000,02
Kristin Johnstad Halvorsen19742,440,000,02
Regi Aalstad19642,440,000,02
David Lapena Gomez19882,430,640,19
Michael Johannes Stoller19782,410,000,00
Jens Vigen19662,400,030,02
Nina-Louise Nygård19822,400,000,00
Yvonne Thuv19652,390,030,02
Helmut Holger Stünitz19562,350,590,23
Rinor Qemali19772,311,030,13
Fredrik Maurstad19952,300,070,02
Ioan-Razvan Lozneanu19782,260,520,18
Sigurd Owren Solheim19642,260,000,00
Tanja Frieden19762,220,000,02
Bettina Geiger19742,220,000,02
Heinz Klarer19532,170,120,04
Pascal Philipp Koller19742,160,000,02
Knut Bjarne Haanæs19642,150,000,01
Martin Andre Iversen19722,140,290,11
Sebastian Henriksen19862,120,000,01
Dag Håkon Hellevik19532,120,250,04
Jean-Marie Alexis Lefebvre19772,110,070,01
Thor Jernæs19582,070,000,00
Dennis Karl Wilhelm Haake19872,071,100,43
Tom Dahl-Hansen19462,050,220,04
Cathrine Norstrøm19622,040,000,00
Hans Ruedi Holdener19662,030,000,01
Christos Dimitrakakis19752,000,830,18
Benedikte Kluge19811,950,550,18
Mette Kristin Myrvang19651,950,050,03
Ingunn Brobakken19451,930,020,02
Inger Margrethe Linde Carriero19461,920,000,01
Francoise Renee Marmy Couplan19521,900,110,04
Francois Jean Marie Couplan19501,900,000,01
Claudia Zumofen19741,900,140,04
Frank Leonhardt19791,900,000,00
Lene Olsen19681,890,000,01
Lei Zhong19901,810,050,00
Sjur David Ekeland Søndenaa19901,810,000,00
Bjørn Ødegård19611,810,000,01
Alojz Kovacik19861,780,000,00
Astrid Elisabeth Kaland Thielcke19651,770,000,01
Kirsti Elisabeth Lätsch-Larsen19491,770,030,02
Rahim Aga Khan19711,760,000,01
Mads Andre Mekiassen Kolbu19861,761,080,28
Anna Gebert19791,750,050,00
Julia Maria Isis Barth19821,740,000,00
Waclaw Marcin Kusnierczyk19731,700,000,00
Chittima Måsøval19811,700,530,19
Mathias Thoner Haukås19961,670,000,00
Torbjørn Grydeland Sunde19831,670,000,00
Marietta Fischer19691,670,000,01
Aud Bente Hovden Burri19521,670,140,03
Stig Jonas Lorentz Rensfelt19861,650,000,00
Severin Eberth19921,650,220,07
Teitur Nolsøe Poulsen19741,620,000,00
Tor Syrstad19621,620,010,00
Kathrine Reed Flaaten19751,621,460,53
Gry Sandø19511,620,240,05
Anita Bente Osnes19671,600,130,05
Petter Haavaldsen19721,580,010,00
Hilde Aas19921,580,070,00
Carine Clement Wiig19781,560,000,00
Raymond Auguste Adrien Chalindar19511,550,190,04
Philip Holte19851,540,940,36
Åshild Bringsvor Dettwiler19491,520,030,01
Arne Alexander Wilhelmsen19651,512,100,71
Mette Fløttum Chittaro19651,510,000,01
Ingebjørg Rognlien19421,510,080,03
Eirik Sandvik19701,500,000,01
Anne Lien Moree19891,480,240,08
Tone Anita Holst19691,480,000,01
Markus Frey19891,480,670,19
Bente Ødegård19751,470,050,00
Chris Andre Rynning19671,470,000,00
Andreas Holst Thorsen19791,450,000,00
Sjur Jonas Vestli19641,430,000,01
Sissel Irene Halbritter19501,430,070,00
Kristin Mikkelsen Rønning19711,420,000,00
Aline Michele Holte19841,420,000,00
Wouter Jozef Robrecht Poos19851,410,000,00
Eleni Andreou19821,410,000,00
Morten Solbakken19701,403,751,32
Anne Kathrine Senn-Møller19531,400,000,01
Diana Bacila19861,390,000,00
Thibault Vincent Nans Delemotte19871,390,750,25
Ruth Schneider19621,380,210,04
Yngve Abrahamsen19581,360,000,01
Bjarne Marvin Hadland19481,360,000,08
Aurelien Paul Pierre Marie Mainy19891,340,000,00
Katharina Maria Baumberger19741,320,000,01
Sunniva Johanna Baumberger19661,320,000,01
Robert Meier19891,320,410,13
Lukas Martin Hengartner19771,320,010,00
Nicolas Hervé Delaleu19771,320,000,00
Mikael Ciompa19801,300,000,01
Felix Kapfhammer19921,300,380,13
Alberto Porfirio Arango Munoz19901,290,550,18
Siddhartha Mishra19801,290,060,02
Thomas Bull-Larsen19601,290,000,00
Torbjørn Gisle Olseth19621,260,010,00
Bjarte Rogdo19691,260,130,04
Paal Even Karstensen19691,261,520,05
Iryna Temchur19891,260,620,21
Ina Angelova19841,250,000,00
Stein Harald Jenssen19711,250,000,00
Kenneth Marcelius Hervik19771,250,040,00
Gerold Endre Brunner19721,250,000,00
Roland Axel Richter19931,240,100,03
Md Naim19871,220,890,31
Lillian Selnes Briod19561,220,020,00
Hege Bjønnes19731,220,000,00
Knut Arne Karlsen19681,220,000,00
Maximilian Christian Schwank19721,200,000,01
Are Koksvik Nisja19771,200,000,00
Inga Frida Dorow19781,200,000,00
Mari Slettemark19811,200,290,09
Emma Elisabeth Grönvall19841,200,020,00
Helge Weman19601,192,890,25
Thomas Andre Thorsen19731,190,000,01
Martin Albert Josefsson19921,190,000,01
Even Bakke19411,180,000,01
Magnus Ravndal Kristiansen19821,140,000,00
Grethe Solheim19511,140,130,03
Nils-Joar Høimyr19671,130,000,01
Geir Wiker19611,130,000,00
Ragnhild Bakke19431,120,000,01
Liv Ingrid Koller-Borg19701,110,000,00
Ava Katharina Moll19921,060,490,16
Erik Eugen Voll Didriksen19941,050,970,01
Helga Vigdis Sandoz-Hansen19531,050,000,01
Volker Gloe19681,030,000,00
Tove Elisabeth Rygg19631,020,000,01
Christian Otto Sinding19721,020,870,18
Daniel Gantenbein19791,020,000,00
Tone Brandt Wierød19721,010,000,00
Johannes Kilde19671,010,020,00
Terje Hanssen19711,010,000,00
Nuno Miguel Araujo Lucas Carvalho19781,010,420,14
Kolbjørn Aase19671,010,000,00
Sandra Magali Tadeo Landa19771,000,000,00
Emily Louise Bådsvik19960,990,030,00
Martin Billhardt19620,990,000,01
Einar Sulheim19870,980,460,16
Fredrik Bjønness19910,971,120,00
Janett Wille19700,970,000,00
Qichen Cao19860,960,000,00
Svein Kåre Sundhagen19890,960,000,00
Oksana Vasiljevna Skarsem19730,960,000,00
Camilla Ulset Myhre19750,930,000,04
Keith Ian Martin19690,920,000,01
Sarin Subhash Prabhu19890,920,000,00
Stig Harby19670,920,000,00
Hans Kristen Mustad19680,910,000,01
Gullborg Kari Solveig Bonnet19470,910,010,01
Emil Haug Uthus19890,910,990,00
Nancy Louise Spinks Etté19710,900,000,00
Kari Bente Ruchti-Eriksen19690,890,000,00
Henning Vik19660,880,550,07
Birgitte Klyve Lüthi19700,880,000,00
Inger Berit Gyberg19640,870,000,00
Ellen Johanne Trøan19440,860,000,01
Kari-Mette Manley Rohrer19410,850,180,02
Carmelo Magro19610,840,000,00
Katarzyna Wnuk-Lipinska19840,840,000,00
Benedek Csont19820,830,000,00
Antoni Roman Murgui Betran19800,830,000,00
Evelyn Østevoll Herrmann19540,830,010,01
Margrethe Granly Kristiansen19800,820,000,00
Sissel Magnhild Bongiovanni-Pedersen19600,810,000,01
Stella Hentsch19400,810,000,01
Rihana Faouzzia Tokango Diabo19920,810,560,19
Fabienne Krystin Rössler19910,810,400,13
Sandro Giovanni Vogel19730,800,000,00
Gaudencio Silva Pereira19510,790,120,00
Viktor Vasileios Papavasileiou19800,790,000,00
Rolf Ambühl19680,780,110,02
Gina Magnussen19950,780,000,00
Nina Harttig19740,770,000,00
Elin Therese Dahl Hengartner19770,770,000,00
Jonas Brunvoll19860,770,000,01
Sonja Diana Ramseier19930,770,030,00
Andreas Hermann19830,750,060,01
Gunhild Stalsberg Alsvik19810,750,000,00
Silver Joseph Anklin19440,750,000,01
Helle Anklin19480,750,000,01
Elisabeth Wahlstrøm Fingal19690,730,000,00
Adiam Brhane Gebrezgabiher19860,730,000,00
Torgar Theeo Vestlund19640,730,000,00
Martin Walter Wernli19600,730,000,00
Sebastian Martin Waszak19850,720,750,27
Hege Elisabeth Sollie-Zetlmayer19590,720,000,00
Casper Bergendahl Kjenslie19920,721,190,00
Edita Lisauskaite19820,720,000,00
Thomas Ulvøen19930,720,000,00
Jean-Marie Francois Meyer19530,720,510,17
Anders Holte19500,710,030,01
Fredrik Gustaf Rickard Weibull19840,710,070,01
Einar Andreas Mjøen19650,710,000,01
Adeel Ahmed Tariq19810,710,610,21
Thomas Kleiven19940,710,830,00
Adrian Sigrist19820,690,000,00
Edmir Asani19850,691,810,39
Inger Margrethe Rimestad19780,690,000,00
Hans-Jørg Gloor19480,690,180,02
Bjarte Furnes19740,680,000,00
Trond Ketil Solstad19470,680,340,06
Anders Birkeland Fløystad19920,680,110,02
Trond Gjedrem19650,680,000,00
Elvis Keranovic19820,670,000,00
Kajsa Elise Delprete20000,670,110,03
Peter Lorange19430,670,230,04
Alexander Alain Ulrich Brühlmann19860,670,670,23
May- Britt Peyer-Nervik19520,670,020,01
Diana Claudia Marin Lopez19900,660,120,03
Jorunn Kletten Ruprecht19770,660,000,00
Anne Riggenbach-Brück19770,660,000,00
Nikolaos Papageorgiou19610,660,000,00
Shpend Pepaj19730,650,350,12
Bent Christian Wilhelmsen19590,650,000,00
Solveig Aars Wilhelmsen19600,650,050,01
Are Østby19680,640,000,00
Thurid Aniela Gjedrem19820,630,000,00
Jana Krainova19630,630,000,00
Daniel Baumeler19660,630,090,02
Mathias Stefan Bachmann19830,620,290,09
Søren Hans Christie Bjønness19670,620,000,00
Aleksandra Maria Kjemhus19910,620,150,02
Berit Kåsli Klarer19550,620,000,00
Bjørg Bär19300,610,000,00
Sebastian Bolt19940,610,000,00
Fredrik Bolt19980,610,000,00
Hans Dirk Kruse19470,610,000,00
Anne Britt Fossum Patterson19460,610,000,00
Angelica Maria Cuevas Pulido19850,610,350,11
Monica Margarida Palha Dos Santos Martins19860,610,230,07
Petter Udland Johansen19710,610,000,00
Brit Eli Sparby Stuber19640,600,000,00
Sayaka Takeuchi19800,590,000,00
Martin Riggenbach19740,590,000,00
Elisabeth Sartori-Sæd19570,590,000,00
Georg Fredrik Von Krogh19630,590,000,00
Pern Hui Chia19800,590,010,00
May Hedda Tanner19370,580,530,15
Stein Are Veum Nilsen19750,580,000,00
Jaroslav Kalous19720,580,010,00
Urs Eymann19590,580,000,00
Michel Albert19890,580,440,15
Einar Sissener Engstad20000,570,080,02
Kjell Valentin Mattsson19340,570,000,00
Armin Josef Schuh19640,570,000,00
Sonja Sigurdardottir19710,570,000,00
Homare Yamahachi19750,570,000,00
Erik Aartun Sundfør19830,570,000,00
Fatima Benmoussa19900,560,270,09
Salmina Arnoldson Poulsen19700,560,000,00
Ketil Sandhaug19660,5672,0822,83
Even Thingstad19930,560,250,07
Christina Pia Siegrist-Hug19630,560,000,00
Barbara Suter19820,560,000,00
Anders Øyvind Fosse19870,550,000,00
Jorunn Holte Brügger19430,550,010,00
Erik Mikael Persson19890,550,610,00
Jens Ulrik Holst19430,550,610,09
Madeleine Charlott Gustavsson19880,550,530,17
Simone Andrée Van Der Haas19690,540,000,00
Siri Hongseth19750,540,030,00
Marcos Diaz Martinez19670,540,670,24
Gunhild Elisabeth Kappeler-Anderson19530,530,000,00
Erle Marit Gäumann19480,530,000,00
Gunn Halvorsen19880,530,000,00
Tania M Lehmkuhl Ador19590,530,000,00
Stefan Sissener Dennis19990,530,000,00
Pierce Gabriel Dennis19960,530,000,00
Silje Ekroll Jahren19880,520,000,00
Mario Alfredo Piatti19500,510,000,00
Kine Annette Marthinsen Olsen19920,500,090,01
Christine Elisabeth Orgland19650,500,000,00
Aud Helen Halbritter Rechsteiner19820,490,370,14
Rungnapar Peter Sivertsen19550,490,060,01
Heidi Selnes19650,480,000,00
Rosina Wolday Biyanu19850,480,050,01
Claudio Stefano Bussinger19600,480,000,00
Hans Rudolf Spinnler19620,480,000,00
Kolbeinn Gudmundsson19630,480,150,04
Marcus Vinicius Carneiro Martins19830,480,000,00
Kjell Kolden19770,480,000,00
Catheline Isabelle Reymond Oppikofer19770,470,000,00
Federica Coelli19890,470,000,00
Caroline Nina Neth19640,470,000,00
Martin Neth19610,470,000,00
Kiran Rose Auerbach19820,460,460,15
Alex Sixie Cao19950,460,060,01
Øyvind Hagen19450,460,050,01
Bjørn Erlend Frivik19640,450,000,00
Jan Wilhelm Sissener19340,450,000,00
Rita Sharma19900,440,070,00
Anne-Birgitte Enderlé Bille19460,440,050,01
Rasmus Sissener Engstad19980,440,150,06
Stefan Weinländer19740,440,000,00
Arne Hellgren Cartridge19590,440,000,00
Geoffrey Karim Gowlland19770,430,000,00
Lise Gjessen Catalano19710,420,000,00
Anne Hilde Haaland Mustaki19630,420,000,00
Paal Christer Dybsjord19890,420,000,00
Lars Kristoffer Uhlen Blatny19930,420,000,00
Anton Siegrist19600,410,000,00
Anders Bærheim19740,410,000,00
Thomas Yves Wuest19720,400,000,00
Urs Xaver Hinder19530,400,000,00
Christian Oskar Korn19760,400,000,00
Elin Heldman-Stoltenberg19350,400,060,01
Audhild Høgåsen19950,390,040,00
Ann Karin Negaard19470,390,000,00
Nathalie Carmen Teresa Thierstein Leimer19680,390,410,14
Camilo Esteban Chiang Silva19890,380,000,00
Inger Marie Selvik Kraus19600,380,000,00
Sigurd Hovland19680,380,020,00
Morgan Charles Bell19860,370,410,13
Pål Sofus Anderssen19450,370,000,00
Herve Vicari19930,370,470,15
Anne Helen Stieger19430,370,030,01
Sirinthip Inwong19730,370,000,00
Barbara Klara Müller Hindenes19630,370,000,00
Nina Carlsen Meichtry19720,360,670,23
Nils Bjørn Klerck Nilssen19390,360,300,05
Else Magny Stork Sullivan19630,360,000,00
Rita Helen Chapman19700,360,000,00
Bjørn Arthur Knudsen19420,360,000,00
Christa Annette Vreden19610,360,000,00
Jennifer Darlene Cain19710,360,000,00
Emma Jane Pickstock19830,350,200,05
Kristin Courvoisier19480,350,070,01
Ingrid Gjelsten20010,350,070,02
Torun Elise Wirth19480,340,050,01
Erik Farstad19610,340,000,00
Siri Voss Farstad19640,340,000,00
Tore Cecilie Pamm19430,340,020,00
Sten Strunze19770,340,000,00
Adam Bartosz Gancarek19890,340,580,19
Joel Heer19860,330,000,00
Ingunn Marie Johnsgård Jervidalo19570,330,000,00
Claudio Daniel Costa19870,330,000,00
Dag Eidhamar19670,330,710,07
Anna Maria Turska19870,330,170,03
Anna Ross19840,330,000,00
Liv Frische19480,330,210,04
Ina Meuskens19910,330,400,13
Morten Wierød19720,330,000,00
Erik Kløve19640,320,000,00
Hubert Nowosad19920,320,570,19
Ferdinand Skaugerum19930,320,130,03
Laila Ritter19690,310,000,00
Nina Gismervik Ellingsen19710,310,000,00
Ingrid Elisabeth Hjørdis Van Dam19710,310,000,00
Adrian Kurt Oesch19900,310,490,16
Sigrid Golberg Soos19600,310,000,00
Reidun Ingrid Kjøk19430,300,000,00
Torgny Fjeldskaar19760,300,000,00
Andrea Regina Biedermann19850,300,000,00
Jacqueline Silvia Stutz19900,300,000,00
Henrik Nilsen Skaar20000,300,170,05
Annalisa Valore19640,300,000,00
Frithiof August Wilhelmsen19840,300,000,00
Joao Luis Capela Da Encarnacao19890,290,020,00
Alexander Osen19890,290,010,00
Vasileios Kapralos19910,290,410,13
Marianne Kern19510,290,110,00
Christoph Samuel Rampa19830,290,000,00
Bruno Valentin Seifert19960,290,000,00
Andreas Michael Stoffel19660,280,000,00
Britt Irene Hennig Hafsett19440,280,000,00
Bjørn Riis-Johannessen19500,280,140,02
Isabel Svindal Finstad19970,280,210,06
Laurent Stephane Mareschal De Longeville De La Roddee19900,280,230,08
Aase Ulrikke Larsen Vogler19660,280,000,00
Bojan Spahic19800,280,000,00
Fabio Crameri19830,280,070,01
Franko Vrhovac19900,280,000,00
Johanne Østern Calan19820,271,600,34
Michael Matschiner19790,270,240,08
Daniel Tamas Whymark19870,270,000,00
Kaja Ulstad Lie19920,270,020,00
Mikkel Fjordside Kristiansen19730,270,000,00
Mats Theie Bretvik19890,270,030,00
Tom Mcpherson Allnutt19860,270,000,00
Roberto Passerini19890,260,000,00
Anne Marie Frogg19350,260,040,01
Jan Oscar Frogg19310,260,080,01
Jørgen Kildahl19630,260,000,00
Lihan Chen Frivik19720,260,000,00
Sandra Blaser19760,260,000,00
Niels Paul Vourch19520,250,000,00
Erica Madonna19850,250,150,04
Snorre Sulheim19890,250,520,17
Mats Skauan Kleven19980,250,000,00
Ulla Elina Heikkilä19760,250,000,00
Bente Köstinger19680,240,000,00
Tine Elisabeth Dybdahl19720,240,380,13
Caroline Louise Norstrøm Roth19850,240,000,00
Rune Jervidalo19560,240,000,00
Axel Leonard Norstrøm Roth19890,240,010,00
Ole Martin Melder19330,240,110,02
Martin Thomas Lauterburg19600,240,000,00
Gunnar Sangvik19390,240,310,05
Morten Vinje19730,240,000,00
Hugo Leif Kjellså19510,240,100,02
Hendrik Winzer19900,230,400,13
Catherine Xu19970,230,100,02
Silvan Østern Tischhauser19880,230,000,00
Michele Paci19730,230,370,12
Anne Marie Maclean19640,230,000,00
Anita Helene Ødegård19780,230,000,00
Aud Laila Kristine Simonetta19300,230,000,00
Kibrom Gerberamlak Aron19830,230,360,12
Hege Eriksen Haug19910,220,880,00
Lars Veum19750,220,000,00
Pierre Arne Lingjaerde19590,220,000,00
Sven Christian Lingjaerde19600,220,000,00
Laurent Roger Michel Deriaz19750,220,360,12
Jørg Gellner19680,220,000,00
Gisela Stephansen19260,220,290,05
Johanna Kjellsaa-Berger19520,210,000,00
Victor Patricio Rueda Ayala19800,210,480,16
Torstein Meyer19970,210,000,00
Vibeke Underhill19480,210,000,00
Andreas Johan Magnus19830,210,020,00
Esther Klara Lauterburg19340,210,000,00
Carlheinz Christoph Von Geyso19880,200,490,16
Anne Magda Ruud Grenacher19690,200,000,00
Miradie Qemali19840,201,020,14
Bogdan Suvar19890,200,000,00
Guri Jordi-Fuchs19530,200,000,00
Finn Asbjørn Grønvold19510,200,030,01
Katja Magdalena Boner19840,200,000,00
Marianne Pollinger19760,200,000,00
Morten Eivindssøn Astrup19750,200,120,04
Petter Torp19680,190,010,00
Sebastian Christian Dietrich19890,190,440,14
Fabienne Krauer19830,190,000,00
Gordana Zurovac19800,190,000,00
Arsim Arifi19700,190,000,00
Claudia Schneider19740,190,000,00
Aleksei Triastcyn19900,190,000,00
Aslak Berg19820,190,000,00
Mira Mors19990,190,000,00
Roy El Sayed19720,197,622,45
Louise Wold Andersen19990,180,000,00
Weronika Wrzos-Kaminska19970,180,240,00
Ragna Elisabeth Schläpfer19820,180,000,00
Helga Magnhild Tjugen Messikommer19790,180,000,00
Randi Vestbø Mathis19700,180,000,00
Carl Christian Karlsen19700,170,000,00
Jasmine Palangi19840,170,450,15
Sofie Sandvik20020,170,000,00
Cecilie Alexandra Pontine Paus19730,170,000,00
Christian Arne Meyer19530,170,000,00
Mikkel Metzsch Jensen19970,170,040,00
Silke Lim19790,170,000,00
Anne-Lise Ducommun-Dit-L'Allemand19500,170,000,00
Johannes Edvardsen20000,170,330,10
Corinne Burki19630,160,000,00
Denny Zillmann19790,160,080,01
Nuno Miguel Rodrigues Guerreiro19840,160,000,00
Haakon Andreas Håland19760,160,040,00
Axel Lukas Lundin19880,160,000,00
Santosh Suveen Sasanapuri19830,160,870,24
Wolfgang Karl Wilhelm Freudenreich19490,160,000,00
Maria Irene Freudenreich19510,160,000,00
Vahid Rasoulzadeh Khorasani19810,150,000,00
Marius Pedersen19990,150,340,10
Daniel Ray Jones19620,150,000,00
Nada Girardot19840,150,000,00
Simon Schmid19930,150,350,11
Tormod Tveiterås19570,150,000,00
Jørgen Losnegard19870,150,000,00
Marion Alexandra Aebi19930,150,260,08
Andreas Rudolf Eide19620,140,170,05
Matthias Johannes Herrmann19840,140,000,00
Per Heiberg Dybwad19610,140,000,00
Andres Harald Hofmeister19940,140,000,00
Michal Marek Gorski19860,140,000,00
Tord Martin Bere Fjeld19930,140,000,00
Mona Kristensen19720,140,000,00
Svein Andersen19460,140,120,02
Grimur Vid Neyst19820,140,600,20
Oskar Jonas Engelin19800,140,290,09
Lars Matthias Bernhard Hölkemann19710,140,000,00
Maris Tali19900,140,000,00
Brit-Kristin Clausen Giesbrecht19800,140,000,00
Eva Margaretha Torp19530,140,030,01
Sven Johan Kracht19570,140,000,00
Astrid Kracht19610,140,000,00
Stian Andreas Widerøe19870,140,000,00
Inger Johanne Kellenberger19400,140,000,00
Marianne Ljosland19500,140,000,00
Sonja Jucker Aase19730,140,000,00
Trude Viole Stene19640,140,000,00
Alf Kristen Mohn19660,130,000,00
Kirsti Maag19380,130,000,00
Idunn Sissener Engstad20020,130,000,00
Maelle Baud19920,130,550,18
Bernhard Stefan Signer19740,130,000,00
Thorben Bochenek19870,130,000,00
Janis Lindegger19930,130,050,01
Sana Zia19840,130,000,00
Marianne Uteng19770,130,000,00
Miriam Anita Clad19860,130,000,00
Andreas Borg19810,130,000,00
Gry-Elisabeth Bråten Knudsen19740,130,000,00
Berit Netzle-Sveine19580,130,000,00
Martin Gerber19930,130,000,00
Annika Sonderegger19870,130,000,00
Corinna Gliss19730,130,000,00
Jon Helge Hoem19630,130,000,00
Henriette Lømo19500,120,000,00
Knut Møller19690,120,000,00
Kim Julie Keller19900,120,000,00
Kirsten Lian19420,120,040,01
Luzia Fischer19780,120,000,00
Mark Hulsbergen19770,120,000,00
Guillaume Emmanuel Bland19910,120,230,06
Kine Winge Ferrier19810,120,000,00
Jorunn Knutsen Rustenberg19790,120,000,00
Annalise Hegland-Hämmig19250,120,000,00
Anna Sophia Clara Dorothea De Millas19810,120,000,00
Johanne Janna Tanner19810,120,000,00
Glenn Tangen Hamang19840,120,000,00
Judith Riis Zürcher19680,120,140,04
Karen Cecilie Hansson19580,110,000,00
Anne Camilla Hansson19560,110,000,00
Eliane Renate Hofmann-Husistein19800,110,000,00
George Ehmann19890,110,110,03
Denise Habimana19830,110,000,00
Livia Piermattei19840,110,340,11
Lars Jørgen Rustad Løkken19980,110,030,00
Jan Woitek19790,110,390,12
Aase Tønnesen Melder19390,110,120,02
Espen Mehlum19740,110,000,00
Thomas Fredrik De Chezaulx Meyer19410,110,020,00
Rainer Kensy Von Echlin19610,110,000,00
Bahram Shahidi19630,110,000,00
Denise Schläppi19810,110,000,00
Anne Taran Lunde19610,110,000,00
Ellisiv Nypan19640,100,000,00
Aline Schmed19840,100,000,00
Fabian Kohl19930,100,000,00
Arnlaug Pidoux19480,100,000,00
Georg Kjetil Johnsen19510,100,000,00
Isabelle Noelle Frei19880,100,650,23
Anne-Cathrine M Busshart19520,100,000,00
Philip Eric Jacobsen19530,100,000,00
Bertrand Mathias Jacobsen19590,100,000,00
Christian Bjarne Jacobsen19550,100,000,00
Dorothée Cécile Ramel19730,100,000,00
Fredrik Ruchti20020,100,000,00
Lara Jane Scheidegger19820,100,000,00
Lisbeth Vertone-Elserud19750,100,000,00
Sara Gorbani19770,100,000,00
Astrid Ellen Schranz-Vollebekk19500,090,000,00
Tore Breivold Nilsen19820,090,000,00
Thomas Etienne Brunet19810,090,000,00
Roland Christen19810,090,000,00
Odd Kåre Sivertsen Guntern19690,090,000,00
George Franco Torbjørn Olseth19890,090,000,00
Emelie Josefin Rensfelt19870,090,000,00
Dan Andrew Sumalinog Petiluna19890,090,250,08
Marita Hennie Jonny Kristoffersen Kieser19660,090,000,00
Faranak Tonekaboni19840,090,000,00
Pia Marie Trellevik Heje19850,090,000,00
Simone Krallmann19860,090,000,00
Peter Vincent Varnum19850,091,130,45
Dagna Katarzyna Rabiega19810,090,000,00
Bengt Hallvard Tveiten19630,090,000,00
Debora Ledergerber Wäfler19790,090,000,00
Berit Viviann Lorentzen Solbach19540,080,000,01
Belia Martina Winnewisser19890,080,000,00
Georg Thomas Munz19810,080,000,00
Hannes Erik Georg Nyström19950,080,280,09
Jan Schellenberg Han19680,080,000,00
Andreas Karatsaidis19670,080,010,00
Bjørg Hänggi-Sørensen19500,080,000,00
Angela Bühlmann19760,080,000,00
Ines Adler19430,080,000,00
Kjell Korsmo19570,080,000,00
Piyush Mathur19820,080,390,11
Nicholas James Burkel19980,080,060,01
Jan Hendrik Fasmer19370,080,050,01
Gizella Veres19850,080,000,00
Njaal Aase20010,080,000,00
Peder Martinus Nerseth19940,080,000,00
Vibeke Torp19760,080,010,00
Rolf Magne Nyland19810,080,060,00
Ursula Blaser19500,080,230,04
John Helmer Fiore19600,080,000,00
Isabelle Catharine Elaine Ebach19960,080,000,00
Ruslan Valiyev19840,070,310,11
Simon Gasser19770,070,000,00
Ada Meinich19800,070,000,00
Caroline Vijayarajah19900,070,000,00
Bodil Kristine Coert Østbø19820,070,000,00
Kristian Jebsen19540,070,250,06
Anne Christine Norseth Solheim19670,070,000,00
Geir Ole Braathen19540,070,000,00
Miriam Rosa Rennhard19800,070,000,00
Pollyanna Rennhard Haugholt19700,070,000,00
Marcel Jacober19740,070,000,00
Marit Asbjørnsen19560,070,000,00
Petter Hjalmar Haug19450,070,020,00
Jartrud Janna Innovy Jørgensen19820,070,000,00
Sverre Bernhardsen19630,070,000,00
Valerie Helene Bollmann19790,060,000,00
Edvard Bertrand Alexander Lien19800,060,000,00
Jens Tomas Anfindsen19730,060,000,00
Gerhard Veigel19280,060,000,00
Caroline Astrid Ida Grimsgaard Hoem19580,060,000,00
Peter Moser19580,060,000,00
Pål Bentzen19730,060,000,00
Adrienn Krasznai19800,060,000,00
Birgitta Schwarz19610,060,000,00
Victor Igor Paul19640,060,000,00
Eija Marita Puustinen-Paul19670,060,000,00
Trude Michelle Konrad19760,060,000,00
Christian Alexander Krämer19830,060,000,00
Benedicte Odden La Porta19810,060,000,00
Ronny Weiss19830,060,000,00
Charlotte Perrelet19940,060,000,00
Torstein Olav Hagen19430,060,280,04
Tatiana Saksina19740,060,000,00
Andre Unglert19820,061,370,42
Oddrun Kvale Arnold19440,060,030,00
Henrik Rein Schønfeldt19970,060,000,00
Claudio Walker19830,050,000,00
Chenglin Miao19830,050,000,00
John Mikkelsen19480,050,000,01
Anders Leirvåg Eggen19630,050,000,00
Christian Von Plessen19650,050,070,02
Kim-Andre Andersen19940,050,000,00
Rebecca Kaye Dobie19850,050,000,00
Kaja Tollan19940,050,170,04
Arnaudlaurent David Paintin19850,050,000,00
Erlend Vangsnes Bøe19710,050,000,00
Naim Fatkic19590,050,000,00
Florianne Sigrun Pfund19900,050,000,00
Batya Leslie Pfund19940,050,000,00
Susanne Marställer19690,050,000,00
Tanja Grandvuinet19780,050,000,00
Jean-Luc Adrian Adam19730,050,000,00
Siri Møller-Wörnhard19790,050,000,00
Emil Keller19900,050,000,00
Fabian Matthias Langaard19880,050,060,01
Tine Flindt Vraalsen19720,050,000,00
Yayun Tan19770,050,000,00
Saptarshi Ghosh19920,050,440,14
Refik Asani19540,050,110,03
Kari Marie Reichmuth19770,050,000,00
Kim Alexander Eriksen19730,050,000,00
Charlotte Reenskaug Johnsrud19990,050,000,00
Vibeke Cecilie Berning Johansen19760,050,000,00
Knut Helen Aase19440,050,000,00
Anna Cecilie Holst19540,050,000,00
Marzia Varutti19730,050,290,09
Oddveig Torhild Surber-Tønnesen19500,050,030,01
May-Britt Wolden Weber19610,050,000,00
Michael Sandoz19850,040,000,00
Andreas Herzig19710,040,000,00
Adrien Philipp19900,040,000,00
Ane Laura Fineid Pedersen19980,040,020,00
Julia Grüner19960,040,000,00
Christian Jens Werenskiold Berg19550,040,000,00
Adnan Sopi19810,040,000,00
Carsten Andreas Vries Hassel19620,040,000,00
Elsa Mari Scherffenberg Klausen19730,040,000,00
Balazs Marton Vaghy19950,040,000,00
Eilin Annika Orgland20010,040,000,00
Mats Posti Bakken19960,040,000,00
Nina Elisabeth Lauber-Thommesen19830,040,000,00
Jahanshir Qolipoor19950,040,240,08
Tobias Olsen20010,040,160,05
Anne-Christiane Alfhild Roth-Stier19610,040,000,00
Robert Eric Ryopponen19880,040,000,00
Stian Skauan Kleven20010,040,010,00
Angela Fischer19670,040,000,00
Adrian Simon Neuhaus19670,040,000,00
Kjersti Lothe Stähli19730,040,000,00
Imran Ibrahimi19690,040,000,00
Sara De La Rosa Höhn19840,040,000,00
Akash Arasu19900,040,310,10
Anne Sørflakne Ottiker19780,040,000,00
Yves Sivert Hendseth19980,040,000,00
Clara Elise Nerseth19980,040,000,00
Marianne Miller19800,040,000,00
Atle Rene Horsfjord19590,040,000,00
Brit Haga Virieux19420,040,000,00
Gustavo Rodrigues Zenaide19780,040,000,00
Petrine Nyhus19870,040,000,00
Bettina Krippner19800,040,000,00
Cato Flem Olsen19670,040,000,00
Amon Kenna Etté20000,040,000,00
Eirik Smidt Sagstuen19880,030,000,00
Margrethe Wiese Solstad19510,030,270,04
Ibrahima Wague19930,030,000,00
Yorsaliem Tekle Tesfagergis19940,030,050,01
Sebastian Alnæs Lange19930,030,000,00
Johan Anton Andreasson19990,030,070,02
Håvar Johan Junker19960,030,010,00
Sophie Sandoz19890,030,000,00
Pernille Larsen Murray19900,030,000,00
Nathalie Schaller19840,030,000,00
Andreas Berge19860,030,020,00
Iouri Podladtchikov19640,030,000,00
Monica Elisabeth Sunde Riva19660,030,000,00
Bike Basaklar19770,030,000,00
Barbara Diener19860,030,000,00
Rohinja Kanistan19920,030,000,00
Kevin Selnæs Lucarelli19930,030,000,00
Hooi Khim Tan19460,030,130,00
Matthieu Pascal Currat19830,030,000,00
Pia Martine Berg-Nilsen19810,032,240,00
Bjørn Heinrich Marti19670,030,000,00
Johanna Welde Velletri19760,030,000,00
Ann-Helen Sundli Elstrøm19760,030,000,00
Jonas Hunziker19870,030,000,00
Torill Olano19560,030,080,00
Jurg Roland Keller19590,030,000,00
Hakan Köksal19910,030,020,00
Majbritt Nicole Kibsgaard19740,030,000,00
Christine Simone Schälin19880,030,000,00
Mathias Amstad19880,030,610,15
Knut Magnus Nødtvedt Sletten20030,030,000,00
Ruth Krogstad19460,030,040,01
Ilia Zintchenko19890,020,000,00
Elena Roos19910,020,000,00
Roy Syvertsen19820,020,000,00
Lorenz Eichhorn19950,020,000,00
Silja Reichert19900,020,000,00
Kjetil Sandermoen19560,020,000,00
Jens Paulick19710,020,000,00
Martina Kovacikova19810,020,000,00
Rohit Acharya19820,020,000,00
Thomas Rösch19800,020,000,00
Isabelle Beatrice Thoresen19760,020,000,00
Iris Livia Thurnherr19880,020,410,14
Sofia Cristina Teixeira De Aguiar Antunes19820,020,060,00
Liv Siri Rauchenstein-Andersen19610,020,000,00
Tomas Dillner19700,020,000,00
Hanne Kjelsaas Etter19460,020,000,00
Celine Gertrude Steiger19880,020,000,00
Adil Mustajbasic19370,020,130,00
Thea Torp20030,020,000,00
Maria Rebecca Birnbaum19820,020,000,00
Beate Normann19640,020,000,00
Frank Olsen19690,020,000,00
Else Wehrlin19420,020,060,01
Even Fossvik19930,020,000,00
Sophie Isabel Tveiten20010,020,000,00
Ragnhild Riise19680,020,000,00
Erik Marius Ånerud19840,020,000,00
Sait Altug Ekici19830,020,000,00
Dirk-Jan Van Manen19770,020,000,00
Christin Taarland19780,020,000,00
Marc-Henri Derron19690,020,000,00
Karine Kjeldstadli Näf19780,020,000,00
Beat Gerald Hudovernik19630,020,000,00
Karin Gunvor Hudovernik19640,020,000,00