Grønne aksjer

Stabukk
23.07.2022 kl 12:04 5213

Gløym nemis`s sine innspel! Er mest opptatt av kva CEO May og Rec vil melda ved Q2 17. august. Er May, Sutton og resten av Rec-ledelsen så dyktige at Mai ikkje «får lov til» å vera så optimistisk som det er grunnlag for? Er framleis ikkje heilt klok på Sa2ri og Uchi sine nokså ulike vurderingar av May som rett sjef i Rec. Han skal ha formidla til Sa2ri at styret gav føringar for kva som skulle komma fram på Q1. Skjer det samme på Q2?

Er veldig usikker på kva kursen kan gå til på ei melding om langsiktig kontrakt med Hanwha. Om Hanwha etter kvart tenker på bud, blir berre spekulasjonar. Trur i så fall det vil ligga minst 1 år fram i tid. Inntil den tid er Rec altfor spennande å gå ut av på dagens kursnivå. Arctic har i dag 27 og 33 som kursmål, UTAN Hanwha-avtale. Det har ikkje heilt slått til, så kva blir nye kursmål MED ein avtale?

Rapportér innlegg

Vennligst skriv inn kommentar på hva du mener er upassende og trykk send. Dersom kommentar ikke er nødvendig, vennligst trykk send direkte.
E-postadressen brukes kun for å få kontakt med deg i forbindelse med advarselen.
E-postadressen brukes kun for å få kontakt med deg i forbindelse med advarselen.