<iframe src="https://www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-W3GDQPF" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden">

Meglertrøbbel i DnB NOR

- DnB har som vanlig store problemer. Jeg solgte aksjer i dag, men ingen penger på VPS-konto, sier investor til HegnarOnline.

Publisert 27. juli 2007
Oppdatert 14. des. 2013
Lesetid: 1 minutt
Artikkellengde er 1 ord
+ mer
lead

I dag raser Oslo Børs, og mange investorer bruker anledningen til å plukke opp "billige" aksjer eller lempe ut aksjer i frykt for ytterligere kursfall. Det gir stor pågang hos meglerne, og en av HegnarOnlines lesere forteller om problemer hos DnB NOR. I dag raser Oslo Børs, og mange investorer bruker anledningen til å plukke opp "billige" aksjer eller lempe ut aksjer i frykt for ytterligere kursfall. Det gir stor pågang hos meglerne, og en av HegnarOnlines lesere forteller om problemer hos DnB NOR. - Til info så har DnB som vanlig store problemer. Jeg solgte aksjer i dag, men ingen penger på VPS-konto. De har tekniske problemer og dette gjelder mange. Systemet har ikke klart dagens påkjenning av ordrer/handler ble jeg opplyst av en megler. Han var også lei dette, sier investoren.- DnB har investert mye i drift og det tekniske de siste årene, men flere har klaget på all nedetid banken har, inklusive meg selv, uten at DnB tar på seg noe ansvar og kompenserer for alt tap dette medfører. Nå må noen ta tak i dette snart, avslutter investoren.